SPAWACZ TIG MIG MAG (NR 1165) (Zarobki: od 30 PLN) - Solec Kujawski, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ TIG MIG MAG
(NR 1165)

Zakres obowiązków
- spawanie elementów
mile widziana znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży, zaangażowanie i dobra organizacja pracy, umiejętności manualne, rzetelność
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG, Uprawnienia do spawania metodą MIG, Uprawnienia do spawania metodą MAG

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 30 PLN
wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta:
ZUTEH RAIL SPÓŁKA AKCYJNA
532-758-370
[email protected]
Miejsce pracy: Łąkowa 79, 85-463 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: CV należy przesłać pocztą na adres
ZUTEH RAIL S.A
ul. Łąkowa 79
85-463 Bydgoszcz
lub
kontakt tel. 532-758-370
lub
dokumenty należy przesłać na adres
e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-10

Spawacz w okolicy