KASJER W DROGERII KOSMETYCZNEJ- PRACA DORYWCZA (Zarobki: od 28,01) - Sosnowiec, Oferta pracy

Oferta pracy
KASJER W DROGERII KOSMETYCZNEJ- PRACA DORYWCZA

Zakres obowiązków
Obsługa klienta, Obsługa kasy fiskalnej, Dbanie o ekspozycję towaru wg ustalonych norm, Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Ukończone 18 lat, dyspozycyjność, komunikatywność i kultura osobista, mile widziane posiadanie ks. sanitarno-epidemiologicznej, mile widziane doświadczenie w branży Beauty
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,01
Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa), wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h, wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą - praca dorywcza również dla uczniów

Kontakt przez OHPMiejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zobacz na mapie:
Sosnowiec
woj. śląskie

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2024-08-03