KASJER SPRZEDAWCA (Zarobki: od 5 000 do 5 500 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Oferta pracy
KASJER SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków
Obsługa kasy fiskalnej, i innych urządzeń znajdujących się w sklepie, sprzedaż, przyjęcie i wykładanie towaru inne związane z pracą w sklepie spożywczym.
Praca zmianowa (7-14; 14-22), od poniedziałku do soboty.
Miejsce pracy: Gdańsk Jasień.
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Dyspozycyjność do pracy zmianowej i w weekendy.
Osoba energiczna, lubiąca pracę i wyzwania, umiejąca rozmawiać z klientami, posiadająca doświadczenie (mile widziane), komunikatywna , chcąca się rozwijać.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 5 000 do 5 500 PLN
Warunki pracy:
Praca w sklepie pod znaną marką (Carrefour Express). Praca zmianowa (7-14; 14-22), od poniedziałku do soboty. Elastyczny grafik (również studenci studiów dziennych - możliwość pracy w soboty , chętnie widziani), system premiowy, umowa zlecenie na pełny wymiar godzin lub niepełny (wg życzenia). Możliwość pracy tylko w weekendy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Firma Handlowo Usługowa M.R. Venditor - Mieczysław Różański
697 398 098
[email protected]
Miejsce pracy: Przytulna 11/U1, 80-176 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-07-11

Kasjer w okolicy