ELEKTRYK (Zarobki: od 30 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Montaż instalacji oświetleniowej i gniazdowej, łączenie rozdzielnic elektrycznych, wykonanie pomiarów elektrycznych

Wymagania: Doświadczenie w wykonawstwie instalacji elektrycznych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, uprawnienia sep do 1kv. Kontakt telefoniczny - Henryk Siergiej - 605 037 340
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 30 PLN
w zależności od umiejetności i doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
Firma Handlowo Usługowa TURHEN Henryk Siergiej
605-037-340
Miejsce pracy: Ziemowita 6F, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia
27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (FIRMA HANDLOWOUSŁUGOWA' TURHEN' HENRYK SIERGIEJ, 14-200 Iława, ul. Ziemowita, nr 6F)
2) kontakt z Administratorem [email protected]
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na
podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Zewnętrzne biuro rachunkowe
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych
osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania
danych może skutkować odmową zawarcia umowy.

Zobacz na mapie:
Lusówko
woj. wielkopolskie
pow. poznański
gm. Tarnowo Podgórne

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-03-24

Elektrycy w okolicy