KASJER - SPRZEDAWCA (Zarobki: od 4 242 PLN) - Wilamowice, Oferta pracy

Oferta pracy
KASJER - SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków
obsługa klientów, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa stoiska mięsnego
Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane handlowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
Miejsce wykonywania pracy: Brzezinka, ul. Czernichowska 5.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, po okresie próbnym - umowa o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym, w godzinach od 5:30 do 21:30 (niedziele handlowe od 8:00 do 18:00).
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
KUPIEC GE-ES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(33) 845 71 30, 572 771 845
[email protected]
Miejsce pracy: Czernichowska 5, 32-600 Brzezinka, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą osobisty - Wilamowice, ul. Rynek 13, telefoniczny - (33) 845 71 30; 572 771 845 lub mailowy - [email protected]

Zobacz na mapie:
Brzezinka
woj. małopolskie
pow. krakowski
gm. Zabierzów

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-03-28