Java Full Stack Developer (+Angular) - Lublin

Java Full Stack Developer (+Angular) - Lublin - Internet, sieć - Lublin

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Lublin Lubelskie

Wynagrodzenie: 19000 - 23000 PLN

Nasz klient to wiodąca firma w branży e-zdrowia, która od ponad 30 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające sektor opieki zdrowotnej. Zatrudniając ponad 8000 pracowników na całym świecie, firma obsługuje 1,6 miliona użytkowników zawodowych w 56 krajach, oferując produkty takie jak systemy informatyczne dla szpitali, systemy informacji radiologicznej, systemy informacji klinicznej dla endoskopii oraz przeglądarki DICOM. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, firma jest zaangażowana w poprawę organizacji pracy personelu medycznego, co przekłada się na lepszą jakość opieki nad pacjentami. Obecnie poszukujemy uzdolnionych kandydatów na różne stanowiska związane z informatyką medyczną, zarządzaniem szpitalami oraz obsługą klienta. Dołącz do naszego zespołu i pomóż kształtować przyszłość e-zdrowia na całym świecie.

Java Full Stack Developer (+Angular)

Wymagania:
* minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* kreatywność i nastawienie na pracę zespołową
* dobra znajomość Java 11
* podstawowa znajomość HTML oraz JavaScript/Angular 17+
* znajomość stosu technologicznego JAVA do tworzenia aplikacji webowych (JPA, Hibernate, Spring)
* znajomość dobrych praktyk takich jak: TDD, SOLID, DRY, KISS
* podstawowa znajomość narzędzi testowych takich jak JMeter, TestNG, JUnit
* doświadczenie w pracy z Maven oraz Git
* umiejętność stosowania podstawowych wzorców projektowych w praktyce
* chęć ciągłego doskonalenia wiedzy i kwalifikacji
* umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej po angielsku (mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym)

Dodatkowe atuty:
* Znajomość JBoss/Tomcat
* Znajomość jProfiler, jMeter

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* praca w międzynarodowej organizacji z doświadczonymi programistami
* zespół kierowniczy, który wesprze Cię w Twojej karierze
* znaczący wpływ na kierunek projektu i jego rezultaty.

Obowiązki:
* pracując jako programista w zespole Scrum / Agile, który tworzy oprogramowanie medyczne HIS
* aktywny udział w tworzeniu koncepcji i wdrażaniu rozwiązań
* tworzenie testów automatycznych (jednostkowych, integracyjnych, wydajnościowych)
* dbanie o jakość kodu (w tym kodu testowego) i całego produktu
* dokumentowanie stworzonych rozwiązań.

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Lublin
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-03

Łukasz