Java Developer - Białystok

Java Developer - Białystok - Internet, sieć - Białystok

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Białystok Podlaskie

Wynagrodzenie: 15000 - 22000 PLN

Dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy Java Developera do Zespołu Decyzyjnego ds. Ryzyka Kredytowego.

Podstawą systemu Klienta jest monolityczna aplikacja Java oraz wiele aplikacji mikroserwisowych współpracujących z monolitem. Dysponują również kilkoma zewnętrznymi silnikami decyzyjnymi, które są wykorzystywane przy podejmowaniu decyzji.

Klient pracuje zgodnie z ideologią Agile, aby planować, śledzić i realizować nasze zadania. W tej chwili zespół składa się z 5 programistów i 2 testerów, a także analityka biznesowego, Scrum mastera i Product Ownera.

Java Developer

Wymagania:
* Min. 2 lata doświadczenia
* Znajomość Java 8/11
* Doświadczenie z aplikacjami Spring + Hibernate + Maven
* Znajomość baz danych SQL
* Doświadczenie w środowisku GIT, Maven
* Proaktywna postawa z chęcią uczenia się nowych rzeczy
* Doświadczenie lub dobra znajomość systemów kolejkowych (preferowany: Apache Kafka)

Dodatkowe atuty:
* ElasticSearch
* Docker
* Kubernetes
* AWS

Oferujemy:
* Kontrakt długoterminowy
* Dobrą atmosferę w zespole
* Bardzo ciekawy projekt
* Płatne dni wolne od pracy na B2B i UZ
* Możliwość pakietu opieki medycznej (Medicover)
* Karta multisport
* Wsparcie konsultanta w procesach optymalizacji podatkowej (B2B)

Obowiązki:
* utrzymanie bieżącej aplikacji
* rozwój nowych funkcjonalności zarówno w obrębie monolitu, jak i w mikroserwisach
* aktualizacja algorytmów decyzyjnych we współpracy z analitykami.

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Białystok
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 21
Data dodania: 2023-10-07

Łukasz