INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU (Zarobki: od 4 300 PLN) - Zalewo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków
Organizacja i planowanie prac podległego zespołu techników, nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu (obiekty, urządzenia, linie produkcyjne), wsparcie logistyczne w zakresie dostaw części zamiennych, organizacji napraw, metod napraw, współpraca z podmiotami kooperującymi, koordynacja i udział w pracach rozruchowych maszyn i linii technologicznych.
Doświadczenie na ponownym stanowisku, prawo jazdy kat. B, wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie techniczne, ogólna wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki przemysłowej, mile widziane doświadczenie w branży paszowej lub pokrewnej (spożywczej).
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
BIOFEED SP. Z O.O
506 054 393
[email protected]
Miejsce pracy: Kilińskiego, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BIOFEED Sp. z.o.o z siedzibą przy ul. Jesionowa 28, miejscowość Rajkowy, 83-130 Pelplin w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

INFORMACJE DO OGŁOSZENIA:
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów którzy nie wyrazili na to zgody nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Uwzględniając fakt iż w ramach procedury naboru wykorzystuje się dane osobowe BIOFEED Sp. z o.o. (z siedzibą na ul. Jesionowej 28, Rajkowy, 83-130 Pelplin, ) niniejszym informuje Państwa o przysługujących Państwu prawach związanych z ochroną danych osobowych: (i) Administratorem Państwa danych osobowych jest BIOFEED Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Jesionowej 28, Rajkowy, 83-130 Pelplin zwana dalej Administrator; (ii) Dane osobowe będą przetwarzane przez BIOFEED Sp. z o.o. w szczególności na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. c RODO w celu: podjęcia działań przed zawarciem umowy której stroną jest osoba, a której dane dotyczą, i/lub wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze; (iii) Zakres przetwarzanych danych: dane niezbędne do przeprowadzania naboru względnie zawarcia umowy o pracę; (iv) Dane zbierane są w celu: przeprowadzania naboru względnie zawarcia umowy o prace; (v) Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne dla przeprowadzenia naboru; (vi)dane będą przechowywane przez okres w/w, (chyba że ich dłuższa retencja wynika z wypełnienia obowiązku prawnego Administratora (np. wynikającego z przepisów podatkowych lub rachunkowych); (vii) dane nie będą profilowane automatycznie; (vii) Dane nie będą przekazywane zagranicę w tym do Państw trzecich (tj. spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego). Przysługują Państwu w szczególności następujące prawa: (1) prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, czyli prawo do uzyskania potwierdzenia czy Administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania, (2) prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Adminis.

Zobacz na mapie:
Zalewo
woj. warmińsko-mazurskie
pow. iławski
gm. Zalewo

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-08-02