INŻYNIER BUDOWY (Zarobki: od 6 500 PLN) - Ostrów Wielkopolski, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INŻYNIER BUDOWY

Zakres obowiązków
Preferowane wykształcenie wyższe budowlane
Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Znajomość branży konstrukcji stalowych lub budowlanej
Doświadczenie w prowadzeniu realizacji dostaw oraz montaży na budowach
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej projektu budowlanego i wykonawczego lub warsztatowego konstrukcji stalowych
Mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu lub kalkulowaniu elementów obiektów budowlanych
Znajomość pakietu Office
Komunikatywność, Umiejętność budowania relacji z innymi, Umiejętności negocjacyjne, dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych

Zadania:
Podstawowy zakres:
- wprowadzanie przyjętego przez Spółkę kontraktu do realizacji na wytwórni, następnie prowadzenie projektu z montażystą na budowie
Przygotowanie danych technologicznych dla wykonawstwa konstrukcji stalowych na bazie przekazanych do od klienta danych wejściowych
Poszukiwanie grup montażowych oraz nawiązywanie współpracy z nimi
Nadzorowanie prac projektowych, realizowanie dostaw na budowy konstrukcji stalowych i elementów obudowy, koordynowanie prac montażowych na budowach, kompletowanie dokumentacji powykonawczej, fakturacja i przeprowadzanie odbiorów

Dodatkowy zakres w miarę rozwoju stanowiska pracy:
Poszukiwanie klientów w zakresie oferty Spółki
Kontakt z klientem
Przygotowanie oferty dla klienta
Prowadzenie negocjacji z klientami w ramach posiadanych uprawnień oraz finalizowanie kontraktów

Praca w stabilnej i solidnej firmie (blisko 30 lat na rynku produkcji i montażu konstrukcji stalowych)
Zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość korzystania z ZFŚS)
W pierwszym okresie solidne wprowadzenie w oparciu o współprację pod okiem doświadczonych pracowników
Możliwość rozwoju zawodowego i dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.)
Miłą i serdeczną atmosferę w pracy w zaangażowanym zespole
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 500 PLN
+ premia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
"TRASKO-STAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
519 519 857
[email protected]
Miejsce pracy: Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: Kontakt telefoniczny oraz e-mail

Zobacz na mapie:
Morąg
woj. warmińsko-mazurskie
pow. ostródzki
gm. Morąg

Kategoria: Budownictwo lądowe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-07-11