INŻYNIER BUDOWY (O) (Zarobki: od 5 600 PLN) - Rzeszów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INŻYNIER BUDOWY (O)

Zakres obowiązków
1. Prowadzenie robót w branży konstrukcyjnej (montaż płyt warstwowych, obróbek blacharskich).
2. Nadzór nad realizacją projektów.
3. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
4. Prowadzenie harmonogramów robót.
5. Analiza dokumentacji technicznej.
6. Rozliczanie robót.
7. Uczestnictwo w odbiorach robót.
8. Zamawianie sprzętów budowlanych.

Wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, ewentualnie wykształcenie średnie - technikum budowlane (nie jest wymagane doświadczenie, lecz przede wszystkim ambicja i nastawienie na rozwój); prawo jazdy kat. B, znajomość programów Microsoft, AutoCAD, Excel, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, efektywność i nastawienie na realizację celów, otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu. Praca w Tarnowie, możliwe również delegacje na terenie całego kraju (zapewniony samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, zakwaterowanie i wyżywienie), na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, godziny pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie: od 5 600 zł brutto (do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej). Kontakt: BAU-SYSTEM sp. z.o.o., CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 600 PLN
do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Budownictwo lądowe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-08-19