INŻYNIER BUDOWY-KIEROWNIK ROBÓT/BUDOWY (Zarobki: od 6 000 do 15 000 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INŻYNIER BUDOWY-KIEROWNIK ROBÓT/BUDOWY

Zakres obowiązków
Nadzór nad wykonaniem prac zgodnie z projektem oraz wytycznymi, Przygotowywanie zestawień potrzebnych materiałów, narzędzi i sprzętów, Kontrola jakości : zamawianie geodetów i laboratorium, Koordynacja prac pod względem terminowości - harmonogram, Obmiarowanie i rozliczanie wykonanych prac, - Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, Raportowanie postępów prac, Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
- ewidencja czasu pracy podległych pracowników,
- kontakt z GW i Zamawiającym rady budowy
Wymagania: wykształcenie wyższe budowlane, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie, uprawnienia - mile widziane. Pracodawca daje możliwość zdobycia uprawnień wykonawczych i projektowych w każdej specjalności.
Kontakt tel: 669 615 418 - Krzystofiak Jakub
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 000 do 15 000 PLN
W zależności od doświadczenia i kwalifikacji

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
BIURO EKSPERTÓW BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
669 615 418
Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Iława
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Budownictwo lądowe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-07-11