INSPEKTOR/STARSZY INSPEKTOR DS. KADROWYCH K/M (Zarobki: od 4 700 do 5 000 PLN) - Warszawa, Oferta pr

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR/STARSZY INSPEKTOR DS. KADROWYCH K/M

Zakres obowiązków

- prowadzenie akt osobowych pracowników;
- obsługa programu kadrowego;
- ewidencjonowanie nieobecności pracowników, m. in. urlopów;
- prowadzenie spraw dotyczących PPK;
- sporządzanie sprawozdań z zakresu kadr;
- inne polecenia kierownika.
Wymagania: wykształcenie min. średnie w przypadku Inspektora; wykształcenie wyższe - w przypadku Starszego inspektora. Umiejętności: znajomość regulacji prawnych w zakresie: kadr, ustaw i akt wykonawczych dotyczących pomocy społecznej; znajomość zakresu działania Ośrodka Pomocy Społecznej; zdyscyplinowanie i samodzielność; sumienność; zdolność organizacji pracy; umiejętność stosowania odpowiednich przepisów. Doświadczenie zawodowe: w przypadku Inspektora - min. 2 lata; w przypadku Starszego inspektora - 3 lata.. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Praca w godz.: 8:00-16:00.

Wynagrodzenie: od 4700 do 5000 zł brutto + dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania + dodatek stażowy

[Kontakt: osobisty, tel. 22 27 702 50 w godz. 8:00-16:00, e-mail: [email protected]]
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 700 do 5 000 PLN
+ dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania + dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, godziny : 8:00-16:00:
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
22 27 702 50
[email protected]
Miejsce pracy: Św. Wincentego 87, 03-291 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-12