INSPEKTOR (Zarobki: od 6 000 PLN) - Ustka, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR

Zakres obowiązków
Realizacja zadań wydziału w zakresie inwestycji;
Zakres podstawowych zadań:
zlecanie spraw z zakresu dokumentacji budowlanej;
przygotowanie niezbędnej dokumentacji przetargowej;
zlecanie robót i przygotowanie umów na roboty inwestycyjne;
udział w pracach komisji przetargowych;
organizowanie spraw związanych z nadzorem inwestorskim;
współdziałanie z innymi podmiotami w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia inwestycji;
współdziałanie z organami administracji w zakresie realizacji inwestycji;
prowadzenie inwestycji i ich nadzorowanie, przygotowanie dokumentacji związanej z realizowanymi inwestycjami;
merytoryczne przygotowanie materiałów do wniosków o przyznanie pozabudżetowych środków dot. prowadzonych zadań;
przygotowanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w zakresie prowadzonych spraw;
zastępowanie wskazanego pracownika wydziału Inwestycji na czas nieobecności w pracy.
4. Informacja o warunkach
Wymagania konieczne:
obywatelstwo polskie,
pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe,
nieposzlakowana opinia,
wykształcenie średnie i co najmniej 5-letni staż pracy lub wyższe i co najmniej 3-letni
staż pracy.
Wymagania dodatkowe:
preferowane wykształcenie o kierunku budowlanym,
mile widziane doświadczenie w pracy samorządowej,
znajomość ustaw: o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych,
o rachunkowości, o ordynacji podatkowej, o samorządzie gminnym oraz kodeksu
postępowania administracyjnego,
dobra znajomość obsługi komputera, w tym obsługi edytorów tekstu,
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i wyznaczania priorytetów

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 000 PLN
wynagrodzenie zasadnicze co najmniej 6000 zł brutto miesięcznie oraz dodatek za staż pracy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, godziny : 8.00- 15.00:
Urząd Miasta Ustka
59 815 43 09
[email protected]
Miejsce pracy: Kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: list motywacyjny,
kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
kopie dokumentów potwierdzające posiadany staż pracy i doświadczenie zawodowe lub oświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy,
kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, odbyte szkolenia oraz posiadane umiejętności i uprawnienia,
oświadczenie o posiadanym obywatelstwie,
oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,
oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty należy składać w kopercie z adnotacją Nabór na inspektora w Wydziale INW" w Urzędzie Miasta Ustka Biuro Obsługi Interesantów, ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Termin: do dnia 9 października 2024 r. Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do Urzędu) i nastąpi rozstrzygnięcie naboru. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronie internetowej BIP - http://bip.um.ustka.pl i na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Ustka zostanie umieszczona informacja o wyniku naboru. Dodatkowe informacje pod nr tel. 59 8154312, 59 8154309.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2024-08-20

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl