INSPEKTOR K/M (Zarobki: od 5 800 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR K/M

Zakres obowiązków
- prowadzenie działalności windykacyjnej dotyczącej
zadłużenia najemców lokali mieszkalnych i użytkowych,
- prowadzenie analizy skuteczności podejmowanych działań
windykacyjnych i opracowywanie miesięcznej analizy zaległości wraz z informacją o podjętych czynnościach i oceną uzyskanych wyników oraz przekazywanie takiej analizy przełożonym,
- prowadzenie rejestru podejmowanych czynności windykacyjnych,
- sporządzanie i przekazywanie bezpośredniemu przełożonemu comiesięcznych raportów odnośnie dłużników, którzy zerwali porozumienia i umowy w zakresie restrukturyzacji zadłużenia lub rozłożenia zadłużenia na raty,
- wnioskowanie i przygotowywanie dokumentacji w sprawach kierowanych do sądu o zapłatę zaległości dłużników lokali mieszkalnych,
użytkowych, dzierżaw, reklam, pomieszczeń tymczasowych, garaży znajdujących się w zasobie m. st. Warszawy i administrowanych przez Zakład,
- współpraca z Wydziałem Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Praca-Południe oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w celu uzyskania przez osoby uprawnione pomocy na cele mieszkaniowe,
- rejestracja wniosków AN i podań najemców dotyczących umorzenia lub rozkładania na raty zadłużeń.

Godziny pracy: 8-16

Do wynagrodzenia doliczne:
- dodatkowe wynagrodzenie roczne,
- nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe, dodatek stażowy, pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport, możliwość rozwoju
zawodowego przy wsparciu pracodawcy

Wymagania:
- obywatelstwo polskie,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- wykształcenie wyższe i minimum roczny
- staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 3-letni staż pracy,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia
publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
- komunikatywna znajomość j. polskiego.

Wymagania konieczne:
- doświadczenie w obszarze windykacji lub
księgowości.

Wymagania dodatkowe:
- mile widziana znajomość Kodeksu cywilnego w zakresie przedawnienia roszczeń i dochodzenia należności oraz Ustawy o ochronie praw lokatorów, a także mieszkaniowym zasobie gminy
- systematyczność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej
- zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole,
- praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Wymagane dokumnety i oświadczenia:

- curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
- list motywacyjny,
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie
wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
- kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających
wymagany staż pracy,
- oświadczenie o: posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz
korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem. 7)kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych
kandydatów.

Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny
dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 29 kwietnia 2024 r.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/erekrutacja

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 800 PLN
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- nagrody.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-13