INSPEKTOR (Zarobki: od 4 675 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR

Zakres obowiązków
Prowadzenie kontroli stanu ochrony przeciwpożarowej, kontrolowanie przestrzegania przepisów przeciwpożarowych i techniczno-budowlanych, opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej, opracowywanie wykazów i zestawień należności sprzętu pożarniczego dla budynków, obiektów, terenów oraz sprzętu wojskowego.
Praca w 2 lokalizacjach: ul. Solna 21/23 Poznań, ul. Dojazd 30, Poznań
Wykształcenie min. średnie. Doświadczenie na stanowisku inspektora ppoż. - ukończony kurs inspektora ppoż. Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole. Mile widziane Poświadczenie Bezpieczeństwa.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 675 PLN
brutto+ dodatek za wysługę lat

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, oferta: StPr/24/1228
Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV, świadectwo pracy, inne dokumenty potwierdzające wykształcenie

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-16