INSPEKTOR W SEKCJI ADMINISTRACJI W WBIGN (OGŁOSZENIE NR 136870) K/M (Zarobki: od 4 731,37 PLN) - War

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR W SEKCJI ADMINISTRACJI W WBIGN (OGŁOSZENIE NR 136870) K/M

Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU
- koordynuje prace w zakresie utrzymania czystości w obiektach i terenu wokół obiektów, prawidłowego wykorzystania powierzonego sprzętu, urządzeń i innego mienia
- nadzoruje prawidłowe wykorzystanie pomieszczeń służbowych, w tym pomieszczeń czasowo wolnych
- przygotowuje projekty wniosków w zakresie drobnych zakupów i usług dotyczących potrzeb obsługi obiektów
- organizuje i nadzoruje wywóz zniszczonych dokumentów-makulatury z obiektów administrowanych przez Oddział
- współpracuje z komórkami organizacyjnymi Oddziału i Komendy Głównej SG w zakresie konserwacji i napraw powierzonego mienia, organizowania transportu osób i mienia Wydziału pomiędzy obiektami SG
- kontroluje bieżące operacje gospodarcze w zakresie sprawdzania dostaw i wykonanych usług dotyczących gospodarki sprzętem kwaterunkowym, ppoż. i środkami do utrzymania czystości oraz związanych z nimi dokumentami.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
Wykształcenie: średnie
Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w administracji lub pracy biurowej
ogólna znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem i działalnością Straży Granicznej, znajomość przepisów w zakresie administrowania nieruchomościami
umiejętność obsługi komputera (w tym pakietów biurowych w zakresie podstawowym)
posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawa o ochronie informacji niejawnych
umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, komunikatywność
W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (WYMAGANIA DODATKOWE)
Wykształcenie: średnie administracyjne
prawo jazdy kategorii B
znajomość języka angielskiego na poziomie - B1

Wynagrodzenie + dodatek za wysługę lat

Więcej informacji o ofercie na stronie https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/wolne-stanowiska-pracy
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 731,37 PLN
+ dodatek za wysługę lat

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego
22 500 30 25
Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Więcej informacji o ofercie na stronie https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/wolne-stanowiska-pracy

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-26