INSPEKTOR W DZIALE WINDYKACJI K/M (Zarobki: od 6 000 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR W DZIALE WINDYKACJI K/M

Zakres obowiązków
1) aktywne prowadzenie działań windykacyjnych dotyczących zadłużonych najemców lokali mieszkalnych i użytkowych,
2) bieżące prowadzenie analizy skuteczności podejmowanych działań windykacyjnych w Zakładzie,
3) rejestracja wniosków i podań dotyczących rozłożenia długu na raty, odroczenia spłaty lub umorzenia zadłużeń,
4) przygotowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe oraz na pisma od dłużników.
WYMAGANIA KONIECZNE:
1) wykształcenie średnie,
2) 3-letnie doświadczenie w obszarze windykacji lub księgowości.

WYMAGANIA DODATKOWE
1) mile widziana znajomość Kodeksu cywilnego w zakresie przedawnienia roszczeń i dochodzenia należności oraz Ustawy o ochronie praw lokatorów, a także mieszkaniowym zasobie gminy
2) systematyczność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej
3) zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole,
4) praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA
1) curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
2) list motywacyjny,
3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
6) oświadczenie o: posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
7) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.

OPIS SPOSOBU PRZEPROWADZANIA REKRUTACJI Analiza dokumentów, test wiedzy i rozmowa kwalifikacyjna.

SPOSÓB APLIKOWANIA Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 05 maja 2024 r.

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny:
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy
Miejsce pracy: Sulejkowska, 04-157 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-24