INSPEKTOR W BIURZE OBSŁUGI INTERESANTÓW - OK.110.2.12.2024 K/M (Zarobki: od 4 918 PLN) - Warszawa, O

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR W BIURZE OBSŁUGI INTERESANTÓW - OK.110.2.12.2024 K/M

Zakres obowiązków
Zakres zadań:
a) przyjmowanie dokumentów i pism od Interesantów
b) rejestrowanie korespondencji złożonej przez Interesantów w urządzeniach ewidencyjnych
c) udzielanie informacji Interesantom w Biurze Obsługi Interesanta w sprawach cywilnych i karnych
d) udzielanie telefonicznej informacji interesantom w sprawach cywilnych i karnych
e) obsługa Interesantów w czytelni akt
f) przyjmowanie zamówień na akta
g) udostępnianie akt do wglądu interesantom
h) nadzór nad udostępnionymi aktami
i) kserowanie akt

Wymagania niezbędne:
a) wykształcenie wyższe pierwszego stopnia
b) znajomość przepisów kodeksu postępowania cywilnego i karnego
c) dokładność i odpowiedzialność
d) bardzo dobra organizacja czasu pracy
e) znajomość techniki pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
f) pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia
g) niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
h) nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
i) wysoka kultura osobista
j) umiejętność pracy w zespole
k) umiejętność szybkiego pisania na komputerze
l) argumentowanie w trudnych sprawach i negocjowanie
m) komunikatywność i asertywność
Wymagania dodatkowe:
a) doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sądownictwie
b) znajomość programu Currenda
c) znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1. podanie o przyjęcie na ww. stanowisko skierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie
2. CV
3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
4. kserokopie świadectw pracy, jeżeli kandydat poprzednio pracował
5. Oświadczenia:
o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych;
oświadczenie, że nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub
o przestępstwo skarbowe;
oświadczenie, że kandydat nie jest uczestnikiem ani stroną w postępowaniu przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli
w Warszawie;
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji na stanowisko stażysta zgodnie z art. 6 ust 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 26 kwietnia 2016r (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str1)
oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie.

Termin i miejsce składania dokumentów:
Oferty pracy z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy składać:
Oddział Kadr
Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie
ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa (bud. D, pok. 112)
w terminie do dnia 14 maja 2024 r. osobiście (w zamkniętej kopercie) bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego)

Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Pełna treśc oferty: https://warszawa-wola.sr.gov.pl/konkurs-o-sygnaturze-ok1102122024-na-wolne-stanowisko-inspektor-w-biurze-obslugi-interesantow-sadu-rejonowego-dla-warszawy-woli-w-warszawie,new,mg,239,241.html,833

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wy.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-20