INSPEKTOR-STAŻYSTA (KD-110.4.2024) K/M (Zarobki: od 5 200 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR-STAŻYSTA (KD-110.4.2024) K/M

Zakres obowiązków

1. Prowadzenie magazynów materiałów biurowych, kopert, druków sądowych, materiałów eksploatacyjnych.
2. Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
3. Przyjmowanie materiałów do magazynu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami oraz ich wydawanie zgodnie z bieżącymi potrzebami, w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach. Dbałość o porządek, właściwą organizację w magazynach oraz zabezpieczenie pomieszczeń magazynowych.
4. Ewidencjonowanie stanów magazynowych w systemie informatycznym.
5. Planowanie długookresowe przewidywanego wykorzystania materiałów na potrzeby realizowanych zamówień, w tym zakupów centralnych.
6. Prowadzenie ewidencji środków trwałych wyposażenia w systemie informatycznym.
7. Sporządzanie zamówień zgodnie z zawartymi umowami oraz kontrola stopnia wykorzystania umów, kontrola ilościowa i jakościowa dostaw, raportowanie o nieprawidłowościach w realizacji umów, rekomendowanie w zakresie obciążenia karami umownymi dostawców (w przypadku dostaw nieterminowych, dostaw niespełniających wymogów jakościowych).
8. Prowadzenie analiz na okoliczność wycofania z ewidencji zużytych i wyeksploatowanych urządzeń, mebli oraz pozostałego wyposażenia. Wycofywanie nieaktualnych druków sądowych w uzgodnieniu z właściwą komórką organizacyjną sądu.
9. Stała współpraca z komórkami organizacyjnymi sądu, w zakresie bieżących potrzeb dotyczących doposażenia pomieszczeń oraz wydawania materiałów zgodnie z obowiązującymi procedurami.
10. Znajomość, bieżące monitorowanie oraz przestrzeganie zmian w obowiązujących przepisach prawa wynikających z zakresu działania Oddziału Gospodarczego, w tym w szczególności w zakresie ewidencji majątku oraz gospodarki magazynowej.
11. Wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez bezpośredniego przełożonego, Dyrektora Sądu lub Prezesa Sądu, a wynikających z zajmowanego stanowiska pracy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia;
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata;
- doświadczenie w pracy w oprogramowaniu SAP-ZSRK, lub równoważnym (oprogramowanie do ewidencji majątku, oprogramowanie z zakresu obsługi magazynu);
- samodzielność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe: pakiet MS Office.

Szczegółowe informacje na temat ogłoszenia (nr Kd-110.4.2024) oraz zasady rekrutacji są dostępne na stronie: https://warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl/aktualne-oferty-pracy.html?

Termin składania dokumentów konkursowych: wymagane dokumenty z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy składać w terminie do 30 kwietnia 2024 r.
Miejsce składania dokumentów konkursowych:
1. Biuro Podawcze Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie ul. Marszałkowska 82 (wejście od ul. Żurawiej). Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Oddziału Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie z podaniem sygnatury konkursu;
2. Drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa z podaniem sygnatury konkursu.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Kadr pod numerem telefonu: (22) 55-39-137.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Pakiet MS Office

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 200 PLN
+ dodatek stażowy (po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie
22 55 39 137
[email protected]
Miejsce pracy: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: https://warszawa-srodmi.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-13