INSPEKTOR/ SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH W DZIALE KADR I PŁAC (NR 2756) (Zarobki: od 5 000 PLN) - By

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR/ SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH W DZIALE KADR I PŁAC
(NR 2756)

Zakres obowiązków
- administracja kadrowa (przygotowywanie dokumentacji nawiązania i rozwiązania stosunku pracy oraz zmian warunków umów o pracę, prowadzenie akt osobowych pracowników),
- przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS,
- bieżące wprowadzanie danych do systemów komputerowych,
- rozliczanie czasu pracy (różne systemy i rozkłady czasu pracy, różne normy czasu pracy, dyżury, gotowości, itp.),
- sporządzanie raportów i zestawień kadrowych na potrzeby wewnętrzne oraz sprawozdań do GUS,
- monitorowanie wszelkich zmian w przepisach prawa pracy,
- wsparcie kadry kierowniczej szpitala w bieżących sprawach kadrowych.
wymagania wobec kandydata:
- znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, w tym przepisów obowiązujących w ochronie zdrowia,
- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr (mile widziane w podmiocie medycznym),
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- samodzielność, rzetelność i dobra organizacja pracy,
- wykształcenie wyższe.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: umiejętność obsługi komputera, Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 PLN
wynagrodzenie od 5000 zależnie od doświadczenia i wykształcenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY
[email protected]
Miejsce pracy: Seminaryjna 1, 85-326 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty:
- CV i list motywacyjny,
- zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych do dnia 08.11.2024r. na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy przy ul. Seminaryjnej 1, 85-326 Bydgoszcz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Pełny tekst klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie KPCP, w zakładce BIP, zakładka Ochrona Danych Osobowych.

Informujemy, że Procedura zgłoszeń wewnętrznych dotyczących naruszeń prawa i podejmowania działań następczych w Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, zgodna z wymogami określonymi w ustawie z dnia 14 czerwca 2024r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024, poz. 928) jest opublikowana na stronie internetowej KPCP pod adresem www.kpcp.pl w zakładce szpital oraz udostępniona w Dziale Kadr i Płac KPCP.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-12

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl