INSPEKTOR OCHRONY DANYCH/INFORMATYK (Zarobki: od 2 000 PLN) - Sławno, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/4 etatu

Oferta pracy
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH/INFORMATYK

Zakres obowiązków
W zakresie Polityki Bezpieczeństwa Informacji:
Zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, w szczególności poprzez:
1) współdziałanie z Administratorem Danych w zakresie opracowania i aktualizowania dokumentacji opisującej sposób przetwarzania danych, wdrożenia odpowiednich i skutecznych środków
technicznych, jak również organizacyjnych, mających zabezpieczyć dane osobowe;
2) monitorowanie i sprawdzanie przestrzegania przepisów RODO, innych przepisów Unii Europejskiej lub państw członkowskich o ochronie danych oraz polityk i procedur Administratora lub podmiotu przetwarzającego w dziedzinie ochrony danych osobowych;
3) sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych
osobowych oraz opracowanie w tym zakresie sprawozdania dla administratora danych,
4) opracowywanie dokumentacji i procedur z zakresu ochrony danych, wdrażanie ich i aktualizację;
5) zapewnianie zapoznania osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych;
6) prowadzenie rejestru zbioru danych przetwarzanych przez administratora danych;
7) identyfikowanie ryzyka, związanego z przetwarzaniem danych, jego ocena oraz podejmowanie działań minimalizujących ryzyko;
8) prowadzenie punktu kontaktowego dla osób zwracających się o informacje na temat przetwarzania danych osobowych.
b) W zakresie informatyki:
1) nadzór techniczny nad sprzętem komputerowym;
2) wdrażanie nowego oprogramowania w Jednostce;
3) administrowanie siecią informatyczną;
4) archiwizacja systemów, aplikacji i baz danych oraz odtwarzanie danych archiwalnych
w sytuacjach awaryjnych;
5) instalacja uaktualnionych wersji oprogramowania na stanowiskach roboczych;
6) instalacja i konfiguracja zakupionego nowego sprzętu komputerowego;
7) wykonywanie napraw sprzętu komputerowego i koordynacja spraw w zakresie
wykonywania większych remontów i usuwania awarii, zgłoszenia do serwisów;
8) umieszczanie treści w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej
Jednostki;
9) uczestniczenie w opracowywaniu projektów i wdrażanie regulaminów zabezpieczenia danych komputerowych i ochrony sieci teleinformatycznych
posiadanie wiedzy z zakresu przepisów prawnych, dotyczących ochrony danych osobowych (wymagania z zakresu RODO po wejściu przepisów z dnia 10 maja 2018r); przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ), przepisów prawnych, mających zastosowanie w Państwowej Inspekcji Sanitarnej jako organu nadzoru, przepisów bhp, pełna zdolność do czynności cywilnoprawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe, obywatelstwo polskie. Wymagania dodatkowe: umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, zdolność do pracy pod presją czasu, mile widziane doświadczenie pracy w jednostce budżetowej/samorządowej na stanowisku związanym z informatyką, ochroną danych osobowych.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 2 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sławnie
Miejsce pracy: Stefanii Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: cv
file:///C:/Users/godziebaa/Downloads/Nab%C3%B3r_do_pracy_IOD-_Informatyk_072024.pdf

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Sławno
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Sławno

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-07-18