INSPEKTOR NADZORU (Zarobki: od 6 000 PLN) - Racibórz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR NADZORU

Zakres obowiązków
- sprawowanie funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych w specjalności konstrukcyjno budowlanej bądź sanitarnej,
-sprawdzanie zgodności realizacji robót z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,
- wykonywanie okresowych przeglądów,
- opracowanie dokumentów technicznych,
- rzygotowanie kosztorysów inwestorskich,
- sprawdzanie jakości wykonywanych robót,
- czestniczenie w odbiorach technicznych,
- potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz nadzór nad inwestycją w okresie gwarancyjnym,
- weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno budowlanej bądź sanitarnej,
- znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego,
- biegła obsługa pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- prawo jazy kat. B

Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 000 PLN
wysokość wynagrodzenia do uzgodneinia z pracodawcą w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Raciborskie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp z o.o.
[email protected]
Miejsce pracy: Lecznicza 7, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-09

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl