INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (BRANŻA OGÓLNOBUDOWLANA) K/M (Zarobki: od 7 400 PLN) - Warszawa, Of

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (BRANŻA OGÓLNOBUDOWLANA) K/M

Zakres obowiązków

1) reprezentowanie Zakładu na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę oraz przepisami i zasadami wiedzy technicznej,
2) nadzorowanie robót remontowych i konserwacyjnych w systemie zleconym i ryczałtowanym,
3) sprawdzanie prawidłowości i jakości wykonywanych robót remontowych i konserwacyjnych,
4) ustalanie zakresu robót w oparciu o obowiązujące przepisy prawa,
5) sporządzanie przedmiarów robót z podaniem pozycji KNR,
6) wprowadzanie wykonawców na roboty oraz odbiór robót i sporządzanie protokołów odbioru,
7) przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych budynków,
8) udział w sporządzaniu planów rzeczowych i finansowych dotyczących remontów bieżących, opisywanie dokumentów finansowych pod względem merytorycznym.
Wymagania:
1) przynależność do OIIB (potwierdzenie),
2) znajomość przepisów prawa budowlanego, znajomość przepisów z zakresu ustawy o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy oraz ustawy prawo zamówień publicznych.
3) wykształcenie wyższe i minimum 4-letni staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 6-letni staż pracy oraz uprawnienia budowlane w zakresie ogólnobudowlanym,
4) obywatelstwo polskie,
5) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

Wymagania dodatkowe:
1) terminowość, systematyczność i dobra organizacja pracy,
2) umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich.
3) praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Wymagane dokumnety i oświadczenia:
1) curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
2) list motywacyjny,
3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
6) oświadczenie o:
- posiadanym obywatelstwie,
- pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
- niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
- wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na ww. stanowisko;
- odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
7) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.

Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 29 kwietnia 2024 r.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/erekrutacja

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Wymagane uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 7 400 PLN
+ dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe, dodatek stażowy, pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport, możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy, terminowość wypłaty wynagrodzenia.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny:
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy
Miejsce pracy: Sulejkowska, 04-157 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-20