INSPEKTOR DS.METROLOGII (Zarobki: od 4 731,37 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR DS.METROLOGII

Zakres obowiązków
- przeproiwadza czynności związane z wykonywaniem i udokumentowaniem prawnej kontroli metrologicznej przyrządów pomiarowych w celu wydania decyzji,
- przeprowadza wzorcowanie przyrządów pomiarowych i dokumentuje te czynności w celu wydania świadectwa wzorcowania,
- przeprowadza ekspertyzy metrologiczne przyrządów pomiarowych i dokumentuje te czynności w celu wydania świadectwa ekspertyzy,
- udziela wyjaśnień interesantom w sprawach dotyczących przepisów ustawy Prawo o miarach w celu poinformowania ich o obowiązujących w tym obszarze przepisach prawnych.

Praca wykonywana w miejscu zainstalowania i użytkowania przyrządów pomiarowych (np. zakładach produkcyjnych,
chemicznych, usługowych, bazach paliw na lotniskach cywilnych i wojskowych) oraz w siedzibie urzędu;
- praca w różnych warunkach atmosferycznych (praca na zewnątrz) i na wysokościach;
- sporadyczny wysiłek fizyczny (podnoszenie wzorców o masie 25 kg/szt.);
- praca w chłodniach, magazynach chemicznych, składnicach towarów sypkich (np. węgla, grysu, kamienia, piachu),
stacjach paliw, bazach paliwowych, sklepach, w skupach złomu, drobiu, żywca, itp.
- delegacje służbowe stanowią 80 % czasu pracy na terenie sześciu powiatów,
- przemieszczanie się: samochody służbowe, samochody serwisantów,
- pomieszczenia i pojazdy nie są przystosowane do poruszania się osób z niepełnosprawnością poruszających się na
wózkach (brak windy wewnątrz budynku, brak toalet dla osób poruszających się na wózkach); stanowiska kontrolnop

Praca w godzinach 7-15
Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na nieokreślony.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do 8.11.2024
Dokumenty należy złożyć w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "ogłoszenie nr 144127" na adres:Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu ul. Krakowska 19,61-893 Poznań
Dokumenty można składać osobiście w Referacie Kadr, Płac i Szkolenia, pok. nr 37 lub przesłać w formie
elektronicznej na adres: [email protected]
Oczekiwania mile widziane:wykształcenie wyższe techniczne lub w zakresie nauk ścisłych. Znajomość ustawy Prawo o miarach oraz Kodeksu postępowania administracyjnego
Kursy i szkolenia metrologiczne w zakresie sprawdzania poszczególnych przyrządów pomiarowych.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w stresie, praca w zespole, obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 731,37 PLN
Brutto + dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu
618567281
[email protected]
Miejsce pracy: KRAKOWSKA 19, 61-893 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV i list motywacyjny,Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,Oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kategorii B uprawniające do kierowania pojazdami z manualną skrzynią biegów
Oświadczenie o pełnieniu/niepełnieniu służby/współpracy/pracy w organach bezpieczeństwa państwa w okresie od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. (nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych po dniu 01 sierpnia 1972 r.)
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)
Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
W formie papierowej w zamkniętej .

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-10-24

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl