INSPEKTOR DS. EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYCH W DZIALE EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYM (Zarobki: od 5 700

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR DS. EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYCH W DZIALE EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYM

Zakres obowiązków
Realizacja bieżących zamówień dla komórek WCMP, realizacja zamówień publicznych, pozyskiwanie środków z zewnątrz i ubieganie się o dotacje budżetowe. Realizacja budżetu inwestycyjnego, kontrola i opis faktur, nadzór nad pracami gospodarczo-warsztatowymi i remontowymi. Obsługa archiwum zakładowego, dbałość o bezawaryjność budynku, realizacja zadań obronnych WCM, nadzór nad umowami, współpraca z innymi działami.
Praca w godz. 7.00-14.35
Doświadczenie zawodowe w zakresie zamówień publicznych; umiejętność ostalania priorytetów. Mile widziane: wykształcenie wyższe, doświadczenie w prowadzeniu archiwum zakładowego.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: terminowość, dobra organizacja pracy , samodzielność, dokładność, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, zaangażowanie

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 700 PLN
brutto+ wysługa lat + premie uznaniowe

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, termin: kontakt mailowy:
WIELKOPOLSKIE CENTRUM MEDYCYNY PRACY
[email protected]
Miejsce pracy: POZNAŃSKA 55a, 60-852 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV, list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji

Zobacz na mapie:
Wola Rzędzińska
woj. małopolskie
pow. tarnowski
gm. Tarnów

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-26