INSPEKTOR DO SPRAW: PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW PASZPORTOWYCH, WYDAWANIA PASZPORTÓW ORAZ ARCHIWIZACJI DOKU

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR DO SPRAW: PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW PASZPORTOWYCH, WYDAWANIA PASZPORTÓW ORAZ ARCHIWIZACJI DOKUMENTACJI PASZPORTOWEJ W ODDZIALE PASZPORTÓW W GDYNI WYDZIAŁU SPRAW OBYWATELSKICH I CUDZOZIEMCÓW

Zakres obowiązków
Osoba na tym stanowisku:
-sprawdza kompletność i prawidłowość wypełnienia wniosków paszportowych
-potwierdza dane osobowe osoby odbierającej paszport na podstawie dokumentu tożsamości oraz odcisków palców wprowadza do rejestrów informacje o spersonalizowanych paszportach na podstawie wykazów
-włącza do kartoteki oddziału wnioski paszportowe zgodnie z wykazami po wydaniu obywatelom paszportów
-na bieżąco przegląda zbiory kartoteki oddziału, wprowadza informacje o zgonach obywateli, zaznacza utraty dokumentów paszportowych oraz zmiany obywatelstwa
wymagania niezbędne: wykształcenie: średnie. Znajomość ustaw: o dokumentach paszportowych, o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie oraz instrukcji kancelaryjnej. Znajomość rozporządzeń: w sprawie dokumentów paszportowych oraz w sprawie opłat za wydanie dokumentu paszportowego oraz ich zwrotu. Posiadanie obywatelstwa ukraińskiego dotyczy obywateli Ukrainy, przebywających legalnie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub których pobyt na tym terytorium jest uznawany za legalny na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa. Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Korzystanie z pełni praw publicznych.
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 100 PLN
Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od udokumentowanego stażu pracy
Możliwość dofinansowania do legitymacji ze zniżką 50% na przejazdy PKP, SKM, PKM po przepracowaniu co najmniej 6 miesięcy
Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "trzynastka"

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta:
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku
(58) 30 77 141, (58) 30 77 530
Miejsce pracy: Legionów 130, 81-472 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: Aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
-CV i list motywacyjny
-Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
-Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
-Kopia dokumentu potwierdzającego legalność przebywania/pobytu na terytorium RP dotyczy obywateli Ukrainy, przebywających legalnie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub których pobyt na tym terytorium jest uznawany za legalny na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa
-Obywatele Ukrainy, przebywający legalnie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub których pobyt na tym terytorium jest uznawany za legalny na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa nie muszą składać dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego
-Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach .

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-18