INSPEKTOR DO SPRAW INWESTYCJI KOMUNALNYCH I KUBATUROWYCH W REFERACIE INFRASTRUKTURY URZĘDU GMINY KRA

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

INSPEKTOR DO SPRAW INWESTYCJI KOMUNALNYCH I KUBATUROWYCH W REFERACIE INFRASTRUKTURY URZĘDU GMINY KRASNE

Zakres obowiązków
Prowadzenie spraw związanych z realizacją zadań w zakresie inwestycji komunalnych i kubaturowych
Wymagania niezbędne:
- co najmniej 5 lat praktyki zawodowej , wtym co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku związanym z organizacją procesy budowlanego lub 2 letni staż pracy na stanowisku zwiiązanym z wykonywaniem i organizacją robót budowlanych;
- znajomość przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane oraz rozporządzeń wykonawczych dotyczących procesu inwestycyjnego;
- obywatelstwo polskie;
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
- kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa popełnione umyślnieścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
- nieposzlakowana opinia
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Wymagane uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, PRAWO JAZDY KAT. B

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 do 6 000 PLN
Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stażu pracy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta:
URZĄD GMINY KRASNE
17 23 00 213
Miejsce pracy: 36-007 Krasne 121, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Krasne (II piętro, pok. nr 18 - sekretariat), lub przesyłać pod adres: Urząd Gminy Krasne, 36-007 Krasne 121 z dopiskiem: Dotyczy naboru na wolne stanowisko urzędnicze inspektora do spraw inwestycji komunalnych i kubaturowych w Referacie Infrastruktury Urzędu Gminy Krasne do dnia 23 paźdeziernika 2024r.

Zobacz na mapie:
Krasne
woj. podkarpackie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-19

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl