INSPEKTOR - SYGNATURA OK.110.2.14.2024 (Zarobki: od 4 918 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR - SYGNATURA OK.110.2.14.2024

Zakres obowiązków
- wykonywanie prac administracyjno-biurowych
- obsługa korespondencji drogą tradycyjną i elektroniczną
- prowadzenie dokumentacji personalnej związanej ze stosunkiem pracy
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- sporządzanie projektów pism, wniosków, odpowiedzi, raportów zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe pierwszego stopnia (preferowane kierunkowe związane z obszarem kadr, administracyjne),
- znajomość przepisów prawa pracy,
- dokładność i odpowiedzialność,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- znajomość techniki pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
- pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia,
- niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność szybkiego pisania na komputerze.

Wymagania dodatkowe:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sądownictwie,
- znajomość programu kadrowo-płacowego SAP- HR,
- znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku kierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie,
- Curriculum vitae,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe,
- kserokopie świadectw pracy, jeżeli kandydat poprzednio pracował,

Oświadczenia:
- o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych,
- że nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub
o przestępstwo skarbowe,
- że kandydat nie jest uczestnikiem ani stroną w postępowaniu przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli
w Warszawie,
- o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji na stanowisko Inspektora zgodnie z art. 6 ust 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 26 kwietnia 2016r (Dz.Urz. UE.L Nr 119, str1).

Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie.

Do wynagrodzenia dodatkowo:
- szeroki wachlarz świadczeń socjalnych,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka,
- dodatek za wysługę lat (5%-20% wynagrodzenia zasadniczego po udokumentowaniu stażu pracy),
- dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
- możliwość zakupienia karty sportowej oraz ubezpieczenie na życie.

Inne informacje:
Konkurs składa się z trzech etapów:
a) etapu pierwszego - selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymagań formalnych przystąpienia do konkursu,
b) etapu drugiego - praktycznego sprawdzenia umiejętności
c) etapu trzeciego - rozmowy kwalifikacyjnej.

Miejsce pracy: ul. Kocjana 3
Godziny pracy: 8-16

Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Warszawy - Woli w Warszawie w zakładce: Oferty pracy/ konkursy rozpoczęte w dniu 5 czerwca 2024 r. wraz z dokładną datą kolejnego etapu konkursu.

Kandydaci mogą odebrać dokumenty w ciągu 3 miesięcy od dnia zakończenia procedury konkursowej w pokoju 112 bud. D w Oddziale Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie w godz. 830 - 1530, po tym terminie dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie.

Unieważnienie konkursu:
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi, co najmniej 6%.

Pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnością, które spełniają wszystkie na.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-10