HYDRAULIK (Zarobki: od 35 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
HYDRAULIK

Zakres obowiązków
Przeglądy i konserwacje instalacji wod kan i CO i wentylacji.
Forma umowy do uzgodnienia z pracodawcą podczas rozmowy.
Praca w godzinach 7.30-15.30 od poniedzłaku do piątku.
Podane wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i formy zatrudnienia.
Kontakt z pracodawcą: 71 354-96-14 [email protected]
Sala D

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
staż pracy na w/w stanowisku min 3 lata i więcej
mile widziana obsługa obiektów użyteczności publicznej
uprawnienia mile widziane E1, E2,E3 oraz sep do 1 kv

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 35 PLN
Wynagrodzenie do uzgodnienia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, godziny : 10-13 :
"ASTRA" Sp. z o.o.
71 354-96-14
[email protected]
Miejsce pracy: Eugeniusza Horbaczewskiego 4-6, 54-130 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Hydraulika
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-07-17