HYDRAULIK INSTALATOR WOD. KAN. I GAZ (NR 2769) (Zarobki: od 4 600 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
HYDRAULIK INSTALATOR WOD. KAN. I GAZ
(NR 2769)

Zakres obowiązków
Wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi konserwacji, naprawy montażu i pomiaru urządzeń i instalacji elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną: gr. I pkt. 3; 4; 5; 10.
- urządzenia i instalacje elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
- zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW;
- urządzenia elektrotermiczne;
aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych jw.
3. Wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń, instalacji i sieci gazowej wytwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe: gr. 3 pkt. 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10.
- urządzenia do magazynowania paliw gazowych;
- sieci gazowe rozdzielacze o ciśnieniu wyższym niż 0,5 MPa (gazociągi i punkty redukcyjne, stacje gazowe);
- urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa;
- urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu powyżej 5 kPa;
- przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW;
- aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia sterowania do sieci, urządzeń i instalacji wymienionych jw.
4. Wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń, instalacji i sieci dla urządzeń wytwarzających przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych: gr.2 pkt. 1; 2; 4; 10.
- kotły wodne na paliwa płynne i gazowe o mocy powyżej 50 kW;
- sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50 kW;
- przemysłowe urządzenia gorącej wody o mocy powyżej 50 kW;
- aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji jw.
Wymagania:
1. Wykształcenie nie niższe niż zawodowe techniczne, najbardziej pożądane hydraulik, instalator wod. kan. i gaz.
2. Wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi konserwacji, naprawy montażu i pomiaru urządzeń i instalacji elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną: gr. I pkt. 3; 4; 5; 10.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: Eksploatacja urządzeń elektrotermicznych;, Eksploatacja zespołów prądo.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Hydraulika
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-12