HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI GAZOWYCH I SANITARNYCH Z DOŚWIADCZENIEM (Zarobki: od 9 000 PLN) - Gdań

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI GAZOWYCH I SANITARNYCH Z DOŚWIADCZENIEM

Zakres obowiązków
Wykonywanie prac hydraulicznych.
wymagania:
1. min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie w branży hydraulicznej;
2. czynne prawo jazdy kat. B;
3. zaangażowanie i organizacja własnej pracy;
4. umiejętność współpracy w grupie;

Dodatkowe atuty:
1. doświadczenie w spawaniu gazowym tlenowo-acetylenowym;
2. wykształcenie hydrauliczne.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 9 000 PLN
pracodawca oferuje:
1. pracę w stabilnej firmie działającej na stałym rynku od 1998 roku;
2. możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobycia uprawnień eksploatacyjnych instalacji gazowych, spawacza gazowego itp.;
3. odzież roboczą, badania lekarskie;
4. pracę w trybie dziennym;
5. pracę od pon.-pt.;
6. profesjonalny sprzęt marki Hilti, REDGID, WV, Mercedes;
7. stabilne wynagrodzenie ok. 9000 zł brutto + premie;
8. umowa o pracę.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Ryszard Wilczewski Usługi Wod.-Kan., Gaz i C.O.
721 880 015
[email protected]
Miejsce pracy: Centaura 1, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Hydraulika
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-13