GRAFIK KOMPUTEROWY (Zarobki: od 4 300 do 4 300 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło

Oferta pracy
GRAFIK KOMPUTEROWY

Zakres obowiązków
• przygotowanie 72 grafik do aplikacji multimedialnych;
• przygotowywanie 144 materiałów graficznych do odpowiedniej metody druku;
• zaprojektowanie 144 elementów graficznych z zastosowaniem oprogramowania do tworzenia grafiki multimedialnej.
Umowa o dzieło na 3 lata, 86 godzin w miesiącu, dyspozycyjność dowolna.

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
staż pracy 2 lata i 10 miesięcy,
doświadczenie na stanowisku grafika 3d lub pokrewnym
znajomość programów graficznych : BlenderAutodesk MayaAutodesk 3DsMax

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Wynagrodzenie od 4 300 do 4 300 PLN
Wartość dzieła za 3 lata: 154 800 zł płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza to 4300 zł (86h/50 zł-h)

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, oferta: StPr/24/3926
Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Grafika, multimedia
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-10-19

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl