ŚLUSARZ-MECHANIK (Zarobki: od 5 000 PLN) - Ostrów Wielkopolski, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ-MECHANIK

Zakres obowiązków
• Praca w Dziale Utrzymania Ruchu;
• Bieżące serwisowanie oraz montaż maszyn i urządzeń na terenie zakładu;
• Praca w systemie dwuzmianowym;
[Inne] : Wymagania:
• Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej;
• Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku mechanika;
• Mile widziane umiejętności w zakresie spawania, obróbki skrawaniem;
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: sprawność fizyczna

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Sp. z o.o.
531 802 880
[email protected]
Miejsce pracy: Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: Kontakt osobisty
Kontakt telefoniczny

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-03-06