GŁÓWNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 6 500 do 7 500 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
1) prowadzenie rachunkowości Wojskowego Biura Emerytalnego;
2) wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi zgodnie z ustawą o finansach publicznych;
3) dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym;
4) dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych;
5) sporządzanie planu finansowego;
6) terminowe sporządzanie obowiązujących sprawozdań i meldunków;
7) kontrola wydatków pod względem zgodności z planem finansowym i planami finansowo-rzeczowymi;
8) terminowe regulowanie zobowiązań do US, ZUS, dostawców
9) sprawowanie funkcji kontrolnej zgodnie z procedurą kontroli finansów publicznych;
10) sporządzanie comiesięcznych informacji o stanie gospodarki finansowej;

Kontakt z pracodawcą - tel.: 261 656 950, e-mail: [email protected]
Kwalifikacje wymagane:
1. znajomość ustawy o finansach publicznych oraz znajomość przepisów i regulacji prawnych w zakresie: rachunkowości, ordynacji podatkowej, systemu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych;
2. posiadanie obywatelstwa polskiego;
3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych;
4. osoba nie jest i nie była skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnemu, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe;
5. osoba spełnia jeden z poniższych warunków:
a) ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości;
b) ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości;
c) jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów;
Inne wymagania:
znajomość przepisów i regulacji prawnych w zakresie systemu zatrudniania i wynagradzania pracowników;
znajomość kodeksu postępowania administracyjnego;
znajomość przepisów i regulacji prawnych w zakresie postępowania egzekucyjnego w administracji;
znajomość innych przepisów prawnych dotyczących zakresu działanie pionu głównego księgowego.
umiejętność pracy w zespole;
umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
zdolności analityczne;
komunikatywność;
szybkie przyswajanie wiedzy;
szybkie podejmowanie decyzji;
znajomość programów: finansowo-księgowego, SAP, Płatnik, Trezor;
mile widziana praca w jednostkach budżetowych
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 500 do 7 500 PLN
+ dodatek stażowy
+ dodatek funkcyjny

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE
261 656 950
[email protected]
Miejsce pracy: Obornicka 128a, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: - życiorys ( CV),
- list motywacyjny,
- kserokipie świadectw pracy,
- kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
- kseropokie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach itp.,
- kwestionariusz osobowy,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-06-19