GŁÓWNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 6 450 PLN) - Goleniów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
Księgowość, Finanse, Płace, Sprawozdania
Do konkursu może przystąpić osoba, która:
-jest obywatelem Unii Europejskiej bądź obywatelem innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
-posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
-nie byłą skazana prawomocnymwyrokiem sądu za umyślne przestęptwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestęptwo skarbowe,
-posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego,
-posiada nieposzlakowaną opinię,
-spełnia jeden z poniższych warunków:
*ukończyłą ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełnijące ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księowości lub
*ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księowości
-posiada stan zdrowia umożliwijący prace na wskazanym stanowisku.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Księgowość, Finanse, Płace, Sprawozdawczość
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: DOŚWIADCZENIE MIN 3 LATA

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 450 PLN
godziny pracy 8:00 - 16:00
OFERTY NALEŻY SKŁADAĆ W ZAMKNIĘTYCH KOPERTACH W SEKRETARIACIE SZKOŁY MUZYCZNEJ DO DNIA 22.10.2024 DO GODZ. 15:00
OFERTA INFORMACYJNA

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W GOLENIOWIE
91 431 32 66
Miejsce pracy: NIEPODLEGŁOŚCI 1, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: CV lub Skierowanie z PUP

Zobacz na mapie:
Kępno
woj. wielkopolskie
pow. kępiński
gm. Kępno

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-08-17

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl