GŁÓWNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 6 100 do 8 300 PLN) - Cholerzyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi; (pełna księgowość),
Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
Prowadzenie rejestrów VAT,
Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację,
Księgowanie i wyliczenia wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
Księgowanie wyciągów bankowych,
Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Doświadczenie zawodowe wymagane.
Wymagania:
Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
Dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz od osób fizycznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług oraz wszelkich innych zagadnień rachunkowych i przepisów podatkowych
Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego Comarch ERP Optima
Wysoki poziom samodzielności w działaniu
Umiejętność pracy pod presją czasu
Wymagane wykształcenie: średnie branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 100 do 8 300 PLN
Praca w godzinach 8-16.
Pracodawca oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności;
Stałe godziny pracy;
Przyjazną atmosferę pracy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
MICHAŁ BAJOREK FIRMA ,,ZABŁOCKI"
[email protected]
Miejsce pracy: 32-060 Cholerzyn 519, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: .

Zobacz na mapie:
Cholerzyn
woj. małopolskie
pow. krakowski
gm. Liszki

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-26

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl