GŁÓWNY KSIĘGOWY K/M (Zarobki: od 14 000 do 17 000 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY K/M

Zakres obowiązków
prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie kasy, przygotowanie listy płac, weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych, przygotowanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT etc. , współpraca z instytucjami zewnętrznymi : US, ZUS, GUS , sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych, monitoring zmian zachodzących w prawie podatkowym
Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w przedziale czasowym 2018-2024 w tym najlepiej w firmie opodobnym profilu, komunikatywna znajomość języka polskiego, praktyczna znajomość prawa podatkowego, znajomość programu RAKS SQL , Płatnik i Buchalter, biegła obsługa komputera oraz umiejętność sprawnego posługiwania się oprogramowaniem biurowym, dobra organizacja pracy i systematyczność w jej wykonywaniu.

Obowiązki: prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie kasy, przygotowanie listy płac, weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych, przygotowanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT etc. , współpraca z instytucjami zewnętrznymi : US, ZUS, GUS , sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych, monitoring zmian zachodzących w prawie podatkowym

[Zgłoszenia: [email protected], telefonicznie: 22 667 97 30]

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 14 000 do 17 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne PEBIS
22 667 97 30
[email protected]
Miejsce pracy: Słupska 58, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-24

Księgowość w okolicy