GŁÓWNA KSIĘGOWA (1/2 ETATU) (Zarobki: od 3 500 do 4 500 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

Oferta pracy
GŁÓWNA KSIĘGOWA (1/2 ETATU)

Zakres obowiązków
- Zakres obowiązków:
1. nadzorowanie pracy działu księgowości
2. sporządzanie deklaracji podatkowych
3. sporządzanie rocznego i półrocznego sprawozdania finansowego Instytutu
4. analiza i wdrażanie zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych
5. współpraca z inspektorami skarbowymi bądź przedstawicielami innych instytucji kontrolującymi zobowiązania podatkowe Instytutu
6. rozliczanie projektów dofinansowanych z UE
7. naliczanie i rozliczanie ZFŚS
8. sporządzanie sprawozdań GUS.
- Praca na 1/2 etatu (elastyczny czas pracy) w przedziale godzinowym 7:00-17:00 do ustalenia z pracodawcą.
Wymagania stawiane kandydatom:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- min. 5 lat doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku (preferowane w instytucjach naukowych) obejmującej swoim zakresem m.in. księgowanie, dekretowanie, sprawozdawczość podatkową i bilansową, sporządzanie deklaracji, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie JPK VAT oraz deklaracji VAT UE, rozliczanie funduszu płac na podstawie zbiorczego zestawienia wynagrodzeń, uzgodnienie deklaracji ZUS
- znajomość zasad rachunkowości
- znajomość prawa podatkowego
- znajomość obsługi programów i narzędzi informatycznych.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 3 500 do 4 500 PLN
Wynagrodzenie: od 3500 do 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas określony -1 rok. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu). Od Stycznia 2025 r. istniej możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, termin: kontakt wyŁĄcznie e-mail: [email protected], godziny : 8:00-16:00:
INSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH
[email protected]
Miejsce pracy: Stanisława Kossutha 6, 40-844 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-06-20

Księgowość w okolicy