Szybkie ogrzewanie punktowe do użytku zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Nagrzewnice gazowe Remko zostały zaprojektowane do bezproblemowego, niezawodnego działania na okrągło.
- Dla rzemieślników na placach budów, stanowisk pracy w dobrze wentylowanych halach fabrycznych, dla rolników i ogrodników. Jeszcze lżejsza i bardziej poręczna przenośna nagrzewnica gazowa z udoskonaloną technologią. Bez utraty gazu może być używana wszędzie tam, gdzie potrzeba ogrzewania - szybkiego i punktowego na zewnątrz oraz wydajnego i natychmiastowego wewnątrz dobrze wentylowanych pomieszczeń.
- Sprawdzone w rolnictwie i ogrodnictwie komercyjnym. Nagrzewnice gazowe Remko PGM i PGT są z powodzeniem używane przez rolników i ogrodników. Ze względu na ich poręczność i możliwość przenoszenia są to urządzenia praktyczne i uniwersalne na straganach, w warsztatach lub szklarniach.
- Najnowszej generacji nagrzewnice gazowe Remko na propan.Wbudowany regulator mocy umożliwia dostosowanie wytwarzanej ilości ciepła do potrzeb. Wydajne spalanie dzięki kilku-punktowemu wtryskowi gazu. Ponadto, w celu zapewnienia ciągłości pracy otrzymają Państwo specjalne przewody gazowe umożliwiające podłączenie do siebie kilku butli gazowych.
Opis wariantu: Moc cieplna: 10-26 kW, przepływ powietrza: 800 m3/h, ciężar: 12 kg
zalety
- Prosta i przyjazna w użytkowaniu i konserwacji,
- Przewody gazowe umożliwiające sprzęgnięcie ze sobą kilku butli z gazem,
- Regulowana moc wyjściowa,
- Urządzenie gotowe do natychmiastowej pracy,
- 100% skuteczności,
- Łatwość transportu,
- Obudowa wykonana z podwójnej, ocynkowanej stalowej blachy malowanej proszkowo.
wyposażenie standardowe
- Wskaźnik ciśnienia gazu z kombinowanym podłączeniem,
- Zabezpieczenie przeciążeniowe,
- 2 metry bieżące przewodu gazowego.
dobieranie mocy nagrzewnicy powietrza Wzór
- V x ΔT x K = KCAL/H
Legenda
- V – objętość (długość x szerokość x wysokość) pomieszczenia, które ma być ogrzane w m³,
- ΔT – wymagany przyrost temperatury (°C); jest to różnica pomiędzy żądaną temperaturą wewnątrz pomieszczenia, a temperaturą występującą na zewnątrz,
- K – współczynnik zależny od rodzaju konstrukcji oraz izolacji (dokładna wartość do wpisania we wzór została podana poniżej).
Rodzaj współczynnika K
- K=3,0 - 4,0 – prosty, nieizolowany budynek z drewna lub blachy falistej,
- K=2,0 - 2,9 – prosta, słabo izolowana konstrukcja, pojedyncza warstwa z cegieł, proste okna i dach,
- K=1,0 - 1,9 – konstrukcja standardowa ze słabą izolacją, podwójna warstwa cegieł, niewiele okien, standardowo zamknięty dach,
- K=0,6 - 0,9 – konstrukcja zaawansowana z dobrą izolacją, podwójnie izolowana cegła, niewiele okien podwójnych, solidny fundament, dach z materiałów dobrze izolujących.
Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by złożyć zamówienie..