Future Sales Star - Warszawa

Ogłoszenie jest nieaktualne

Future Sales Star - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 4000 - 4500 PLN

Masz dość shitty jobs i chcesz wreszcie zacząć zarabiać konkretne pieniądze (Bezpieczna podstawa + solidna prowizja)?
Chcesz zacząć swoją przygodę ze sprzedażą?
Chcesz wejść do rozwojowej branży IT?

Welcome to TeamQuest!
Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną IT z prawie 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy zgranym zespołem, który stawia na kilka kluczowych wartości takie jak: ZAUFANIE, SZACUNEK, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PRACA ZESPOŁOWA, OTWARTA KOMUNIKACJA, ORIENTACJA NA WYNIKI.

Future Sales Star

Wymagania:
* Chęć rozwoju w sprzedaży B2B, nie wymagamy doświadczenia, ale postawy
* Podejście "can-do" - zawsze szukamy nowych rozwiązań
* Otwartość na komunikację z różnymi osobami - na co dzień będziesz mieć styczność z różnymi osobami - od HR-owców po CTO
* Znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego) min. B2+ (chcesz podbić rynki zagraniczne?)

Oferujemy:
* Podstawę i bardzo dobrą prowizję za zamknięte procesy rekrutacyjne (chcemy, żeby jak najszybciej była ona pięciocyforwa)
* Wsparcie działu marketingu i automatyzację w pozyskiwaniu leadów
* Jasną ścieżkę rozwoju kompetencji sprzedażowych i liderskich
* Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego" i Pl. Zawiszy (pracujemy staconarnie)
* Zatrudnienie na B2B/ UZ, w przyszłości jest możliwość UoP
* Pracujemy 8h dziennie. Nie robisz nadgodzin, nie zabierasz pracy do domu
* Świetną atmosferę - jesteśmy naprawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy - wszyscy jesteśmy też "na ty', kręcimy TikToki, a czasem nawet gramy w nogę, LOL-a czy CS-a

Obowiązki:
* Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych na rynek polski i rynki zagraniczne (nie ma co ukrywać, musisz lubić dzwonić)
* Uczenie się i rozwijanie w sprzedaży
* Dbanie o jakość procesu rekrutacyjnego
* Docelowo - zbudujemy razem Twój zespół rekruterów/ek, którym będziesz kierować
* Wszystkie inne Twoje zadania są celem do osiągania rezultatu

Dodatkowo:
Proces rekrutacyjny to maksymalnie 2 spotkania. Jeśli nas zachwycisz, dostaniesz ofertę pracy jeszcze tego samego dnia..

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-05-07

Łukasz