Fullstack (Java) Developer - Warszawa

Fullstack (Java) Developer - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 10000 - 15000 PLN

Dla naszego klienta, który jest autorem systemu wykrywania plagiatów prac naukowych i dyplomowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Fullstack (Java) Developer

Wymagania:
* 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
* Praktyczna znajomość języka Java i wzorców projektowych
* Znajomość tworzenia aplikacji internetowych i technologii: Spring, Hibernate, REST-api, Javascript, AngularJS, Angular, HTML 5, CSS, SASS, LESS (nie musisz być ekspertem we wszystkich technologiach, szukamy osób, które miały z nimi pierwsze doświadczenia i wciąż się uczą :))
* Znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL
* Dobra znajomość systemów Linux, poleceń powłoki, SSH
* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę z zagranicznymi zespołami

Dodatkowe atuty:
* Doświadczenie z AngularJS
* Doświadczenie w React
* Znajomość zagadnień wielowątkowych
* Znajomość mySQL, NoSQL (Cassandra, Lucene, Solr)
* Praktyczna znajomość ActiveMQ
* Algorytmy przetwarzania tekstu
* Znajomość narzędzi: Gradle, Git, Maven
* Znajomość zwinnych praktyk wytwarzania oprogramowania: SCRUM, test build, testy automatyczne, refaktoryzacja, ciągła integracja, rewizja kodu, itp
* Doświadczenie w prowadzeniu i utrzymywaniu dokumentacji technicznej i wdrożeniowej
* Znajomość środowiska Jira
* Doświadczenie w stosowaniu inżynierii oprogramowania TDD i automatyzacji testów UI

Oferujemy:
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Ciągłe doskonal (biuro przy Metrze Marymont)
* Konkurencyjne wynagrodzenie
* Płatne dni wolne na B2B
* Pakiet benefitów pozapłacowych

Obowiązki:
* Projektowanie i rozwój oprogramowania dla naszego Klienta
* Utrzymanie serwisu naszego Klienta na najwyższym poziomie.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-12

Internet, sieć w okolicy

Łukasz