Frontend Developer (React) - Poznań

Frontend Developer (React) - Poznań - Internet, sieć - Poznań

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Kontrakt - umowa B2B

Opis

Poznań Wielkopolskie

Wynagrodzenie: 14400 - 21500 PLN

Poszukujemy zmotywowanego Frontend Developera, który dołączy do dynamicznego zespołu naszego klienta. W dziale Core Experiences zajmują się wypełnianiem luki w technologii edukacyjnej poprzez opracowywanie innowacyjnych aplikacji, które usprawniają procesy uczenia się i nauczania. Będziesz odgrywać kluczową rolę w tworzeniu angażujących i interaktywnych elementów, które mają znaczący wpływ na edukację uczniów.

Frontend Developer (React)

Wymagania:
* Znajomość różnych technologii, w tym React, vite, vitest, sass, scss, zustand
* Wysoce zmotywowany z dużym zainteresowaniem technologią edukacyjną.
* Umiejętność rozwiązywania problemów z kreatywnym podejściem do nietypowych wyzwań.
* Doświadczenie w implementowaniu interaktywnych elementów, które ulepszają interfejsy użytkownika.
* Doskonałe umiejętności współpracy i udokumentowany sukces w efektywnej pracy z zespołami projektowymi.
* Silne zaangażowanie w dostępność i tworzenie przyjaznych interfejsów użytkownika.
* Chęć nauki nowych technologii i metodologii.
* Zorientowany na badania, z pasją do eksplorowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
* Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego, jak i pisanego, z efektywnymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
* Pozytywne podejście i nastawienie do pracy zespołowej.

Dodatkowe atuty:
* Doświadczenie z canvas, phaser, excalidraw, remirror, monorepo
* Silne zrozumienie standardów dostępności i najlepszych praktyk w rozwoju stron internetowych.

Oferujemy:
* Umowa B2B z amerykańską firmą.
* Praca zdalna z autonomią.
* Współpraca z międzynarodowym zespołem w Stanach Zjednoczonych i Polsce.
* Możliwości rozwoju na platformie edukacyjnej.
* Elastyczne godziny pracy.

Obowiązki:
* Współpracuj z zespołem projektowym, aby opracować i wdrożyć innowacyjne funkcje dla narzędzi edukacyjnych (aplikacje takie jak: aplikacja do rysowania, prezentacji, pisania, gier, quizów, )
* Opracowuj i utrzymuj wysokiej jakości architekturę front-endową, integrując różne technologie i frameworki.
* Skup się na tworzeniu interaktywnych interfejsów użytkownika, które poprawiają zaangażowanie użytkowników i rezultaty edukacyjne.
* Upewnij się, że wszystkie aplikacje są dostępne, zgodne z nowoczesnymi standardami internetowymi i pokryte testami jednostkowymi.
* Ciągle badaj i testuj nowe technologie i biblioteki, aby określić ich potencjalne korzyści dla projektu.
* Rozwiązuj unikalne i złożone problemy, aby zwiększyć funkcjonalność i doświadczenie użytkownika naszych aplikacji..

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Poznań
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-29

Łukasz