FREZER/TOKARZ K/M (Zarobki: od 27,7 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
FREZER/TOKARZ K/M

Zakres obowiązków

- obsługa frezarki/tokarki uniwersalnej konwencjonalnej, zgodnie z dokumentacją,
- dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania,
- ustawianie i mocowanie obrabianych detali w maszynie,
- kontrola nad wykonanym detalem,
- drobne prace ślusarskie.
Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Umiejętności: czytanie rysunku technicznego, dobór narzędzi skrawających, parametrów skrawania i strategii obróbki, posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi, prawidłowe mocowanie i ustawianie obrabianych detali na maszynie. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Zakres obowiązków:

Praca w godz.: 6:00-14:00.

[Zgłoszenia: e-mail: [email protected]; tel. 601 542 144 w godz.: 8:30-15:30]

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 27,7 PLN
+ premie uznaniowe

Stawka: od 27,70 zł/h brutto (w zależności od doświadczenia)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, godziny : 8:30-15:30:
Zarmen Sp. z o.o.
601 542 144
[email protected]
Miejsce pracy: Jana Kasprowicza 132, 01-949 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-05-01