FREZER CNC (Zarobki: od 4 250 PLN) - Elbląg, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
FREZER CNC

Zakres obowiązków
Obsługa frezarek sterowanych numerycznie (głównie Siemens i Fanuc), analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi), pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych, przygotowanie programów na proste detale, kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną.
Praca w systemie dwuzmianowym.
Wynagrodzenie od 4250,00 zł brutto do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji
Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe), znajomość obsługi frezarek CNC, znajomość rysunku technicznego, znajomość programowania maszyn CNC, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętność obsługi suwnic - jest możliwość zdobycia uprawnień w trakcie zatrudnienia, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 250 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, godziny : 8-16:
HANYANG ZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
609596659, 605588020
[email protected]
Miejsce pracy: Warszawska 72, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-04-23

Pozostałe prace budowlane w okolicy