SAMODZIELNA KSIĘGOWA (Zarobki: od 6 500 PLN) - Grądy, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
1. prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości.
2. prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
3. prowadzenie ewidencji rozrachunków.
4. potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
5. dekretacja i księgowanie dokumentów;
6. prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji;
7. księgowanie i dekretacja dokumentów zakupu;
8. przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;
9. współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US, NBP, GUS;
10. sporządzanie i składanie deklaracji Vat-7.
11. sporządzanie pozostałych deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu;
12. współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości;
[Inne] : • wykształcenie kierunkowe (wskazane ekonomia, rachunkowość, finanse)
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości oraz przepisów księgowych
• sumienność, rzetelność
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość programu Excel

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: STAŻ PRACY W ZAWODZIE- MILE WIDZIANY

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 6 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Lasland Sp. z o.o.
606998205
[email protected]
Miejsce pracy: 72-342 Grądy k/Gryfic, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Jarosławiec
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Postomino

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-03-13