ELEKTRYK (Zarobki: od 6 000 PLN) - Racibórz, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych, wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych.
Możliwe ustalenie innych godzin pracy.
[Inne] : Wymagane:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
- prawo jazdy kat. B;
- uprawnienia do 1 kv.
Możliwość pracy na wysokości. Mile widziane zainteresowanie pompami ciepła.

Warunki pracy i płacy są zależne od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia i są do uzgodnienia z pracodawcą. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą.

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: uprawnienia SEP z zakresu eksploatacji do 1 kV, prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
PROSAT Fojcik Sp.j.
695 118 802
[email protected]
Miejsce pracy: Rudzka 107, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV
Prośba o dołączenie klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez PROSAT Fojcik Sp.j. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych".

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Racibórz
woj. śląskie
pow. raciborski
gm. Racibórz

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-24