ELEKTRYK (Zarobki: od 5 500 do 9 500 PLN) - Zabrze, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
- montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkalnych,
- pomiary elektryczne,
- montaż instalacji oraz urządzeń elektrycznych/teletechnicznych,
- prefabrykacja i łączenie rozdzielnic elektrycznych,
- konserwacja i remonty sieci oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego obiektów.
Praca na terenie Śląska - dowóz do miejsca pracy z siedziby firmy, zapewnia pracodawca.
Pierwsza umowa na okres 3 miesięcy, kolejna na rok czasu.

wykształcenie minimum średnie, umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym schematów elektrycznych), uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B oraz minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie, mile widziane uprawnienia na zwyżki
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 500 do 9 500 PLN
- wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności i kwalifikacji kandydata

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, termin: kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mailowy, godziny : 7:00-15:00:
ZAKŁAD WIERCEŃ, KOTWIENIA I USŁUG GÓRNICZYCH "BPW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
577 810 804
[email protected]
Miejsce pracy: 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV przesłać na adres -mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Zabrze
woj. śląskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-28

Elektrycy w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl