KSIĘGOWY / KSIĘGOWA (Zarobki: od 5 750 PLN) - Przecław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
Naliczanie i księgowanie opłat czynszowych i rozliczeń mediów,fakturowanie, księgowanie wpłat, wyciągów bankowych, wystawianie not obciążeniowych, obsługa klientów bezpośrednia, telefoniczna i mailowa, inne zadania z zakresu obsługi księgowej wspólnot i ich kontrahentów.
Dodatkowe atuty:
» doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
» umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji,
» wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
» znajomość zasad rachunkowości wspólnot, przepisów prawa podatkowego oraz VAT,
» znajomość zasad rachunkowości spółdzielczej,
» Znajomość programów TRASKOM i ADA,

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: dokładność, zaangażowanie, komunikatywność, nastawienie na cel, dobra ogranizacja pracy własnej, terminowość, samodzielność, dokładność oraz odpowiedzialność, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 5 750 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
SPÓŁDZIELCZE BIURO ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI NATURA
[email protected]
Miejsce pracy: 72-005 Przecław 27, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Sławno
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Sławno

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-03-16