ELEKTRYK (Zarobki: od 4 500 PLN) - Zawiercie, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Prace przy instalacjach elektrycznych, odgromowych, ogólnobudolwanych.
Praca w godzinach: 7:00-15:00
Doświadczenie zawodowe mile widziane, mile widziane uprawnienia SEP
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, średnie zawodowe, elektryczne, średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
INSTALATORSTWO I ELEKTROMECHANIKA Krzysztof Pilarczyk
608 385 521
Miejsce pracy: Miejska 26, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie:
608 385 521
Miejsce wykonywania pracy: województwo śląskie i małopolskie.

Zobacz na mapie:
Leszno
woj. wielkopolskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 17
Data dodania: 2023-12-15