ELEKTRYK (Zarobki: od 4 300 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Wykonywanie bieżącej naprawy oraz prac modernizacyjnych sieci elektrycznych na magazynie. Diagnozowanie oraz naprawianie sieci zasilających oraz usuwanie usterek z zakresu elektryki. Przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń i sieci elektrycznych. Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywaniem napraw i przeglądów. Wykonywanie doraźnych prac naprawczo-stolarskich, ślusarskich, malarskich oraz innych prac niezbędnych do prawidłowego utrzymania obiektów. Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu instalacji technologicznych. Dbanie o należyty i estetyczny wizerunek obiektu i jego infrastruktury.
wykształcenie techniczne (elektryk/elektro-mechanik). Doświadczenie przy serwisowaniu urządzeń elektromechanicznych, elektrycznych oraz utrzymaniu instalacji budynków produkcyjnych. Umiejętność czytania dokumentacji technicznycha. Gotowość do pracy na trzy zmiany. Dokładność i rzetelność. Obsługa komputera w podstawowym zakresie (pakiet Office). Uprawnienia energetyczne G1 powyżej 1kV. Mile widziane: aktualne uprawnienia energetyczne G2. Pozwolenie do pracy na wysokości. Prawo jazdy kategorii B. Mile widziane doświadczenie w pracach stolarskich, ślusarskich i malarskich.
Wymagane wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
LPP LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
789 805 549
[email protected]
Miejsce pracy: TCZEWSKA, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: - CV

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-07-06